Rreth Nesh

Shumë të ftuar vijnë këtu për të provuar sallata të mira, ushqim deti dhe peshk. Receta e suksesit të këtij restoranti është e shijshme.

Ejani këtu dhe porosisni verë të shijshme ose pije të shijshme. Vizitoni restorantin Porto Palermo për një kafe fantastike. Është e lehtë ta gjesh këtë vend për shkak të vendndodhjes së shkëlqyer. Stafi efikas punon shumë, qëndron pozitiv dhe e bën këtë vend të mrekullueshëm. Nëse dëshironi të përjetoni shërbime të cilesore, duhet të vini në këtë vend.

Restoranti ynë është një restorant i rehatshëm që ofron gjithçka që ju pëlqen në kuzhinën e detit. Ai përmban pjata klasike si makarona me ushqim deti dhe rizoto, si dhe sallata të freskëta, peshk të freskët dhe kokteje të mahnitshme.

IMG_9561
IMG_9559
IMG_9581

Our Chefs

STAFI MIQËSOR

Me një përvojë të gjatë pune, stafi ynë jo vetëm që ofron një shërbim profesional, por gjithashtu krijon një atmosferë të gëzuar në restorantin tonë. Cilësia dhe efikasiteti janë prioritetet tona kryesore.

NE KRIJOJME SHIJE

Ne e bëjmë ushqimin të shëndetshëm dhe të shijshëm Duke punuar vetëm me përbërësit më të freskët, kuzhinierët tanë sigurojnë që t'ju sjellin ushqime unike dhe të shijshme për ju, familjen dhe miqtë tuaj.

Menuja jonë e mrekullueshme

Ne jemi të njohur për ushqimet tona të detit, crudos dhe ëmbëlsirat tradicionale të bëra në shtëpi. Kurseni vend për këtë të fundit!

Lehtesirat e restorantit

Dorëzimi

Qendrimi në natyrë

Merr Me Vete

Klientë të lumtur!

Elena Camelia P

Sharmante Kur hyni në vend ju mirëpret një mjedis i bukur, një përzierje simpatike e objekteve antike, gurëve dhe mobiljeve prej druri. Ulur në çdo tavolinë keni një pamje të mrekullueshme të Kalasë së Porto-Palermos dhe detit Jon. Menuja ofron një shumëllojshmëri të gjerë të ushqimeve të detit të shijshëme dhe gjithashtu ushqime tradicionale. Gjithçka që shijuam ishte e shkëlqyer. Të gjitha produktet ishin të freskëta dhe pjatat kishin ngrohtësinë e ushqimit të bërë vetë. Restoranti gjithashtu kujdeset për të gjitha shijet duke ofruar një përzgjedhje të madhe të verërave nga rajone të ndryshme. Stafi është miqësor dhe i gatshëm t'ju këshillojë për zgjedhjet tuaja. Unë rekomandoj me shume dashuri këtë vend.

Alexander

Sherbim shume i mire dhe mikprites. Ne hëngrëm drekë, si gruaja ime dhe unë, si dhe fëmijët tanë ishin të lumtur. Një tavernë klasike dhe një pjatë me makarona. E shijshme! Adhuruesit e ushqimeve të detit do ta donin këtu edhe më shumë se ne.

Razvan S

Duhet vizituar! Pjata absolutisht të shijshme me ushqim deti dhe jo vetëm, me një pamje të mahnitshme, gjithashtu stafi ishte miqësor dhe na bëri të ndihemi të veçantë. Faleminderit dhe shpresojmë që të shihemi përsëri së shpejti. Rekomandohet fort!!!